Фільм «Мир і спокій» здобув нагороду імені Леоніда Кантера 10-го фестивалю «Кіносарай»

10th Kinosaray Film Festival
17 серпня 2022

Фільм Мирослави Клочко і Анатолія Татаренка, створений за п’єою львівського драматурга Андрія Бондаренка, отримав спеціальну нагороду імені режисера Леоніда Кантера, який був одним із засновників кінофестивалю - повідомляє «Детектор медіа»

Через війну оррганізатори локальної події на хуторі «Обирок», що на Чернігівщині, перенесли проведення фестивалю до Києва. з 28 по 31 липня кінопокази відбувалися у SKVO SPACE, Венеціанському острові та у Кіно42. 

За формулюванням журі, фільм «Мир і спокій» відзначено «за пристрасть і вогонь». Його автори «з вогнем і пристрастю досліджують питання самоіденитфікації і пошуку рівня впливу генетики і досвіду на становлення людини». 

Від себе додамо, що п’єса «Мир і спокій» була написана Андрієм Бондаренком у перші тижні після широкомасштабного вторгнення і була перекладена англійською Джоном Фарндоном. З уривком п’єси ви можете познайомитися на нашому сайті Ukrainian Drama Translations

П’єса була створена завдяки підтримці Ноа Біркстеда-Бріна та лондонського театральної компанії «Спутник». У перекладах англійською, фіннською, словацькою мовою вона вже прозвучала у Лондоні, Гельсінки, Вені, Франкфурті, Лос-Анджелесі, Сан-Франциско та ще низці міст США та Європи. А фільм «Мир і спокій” Мирослави Клочко і Анатолія Тараненка був представлений у Великій Британії у рамках фестивалю «Sheffield Doc».